Şartlar ve koşullar

XiaomiDestek.NET’in Hüküm ve Koşulları

Aşağıda, www.xiaomidestek.net kullanımı için Şartlar ve Koşullar bulunmaktadır. Lütfen bunları dikkatle okuyun. Web sitemizin aşağıdaki kullanım şartlarının herhangi bir yönü ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, lütfen aşağıdaki e-posta adresinden bize ulaşın – admin@xiaomidestek.net .

Www.xiaomidestek.net’in (bundan böyle web sitesi olarak anılacaktır) içeriğine erişerek, burada belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Şart ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, Web sitesini kullanmaya devam etmemeli ve hemen ayrılmamalısınız.

Web sitesini herhangi bir yasa dışı amaç için kullanmayacağınızı ve geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere saygı göstereceğinizi kabul edersiniz.
Web sitesini, performansı bozabilecek, web sitesinde bulunan içeriği veya bilgileri bozabilecek veya bunlara zarar verecek veya web sitesinin genel işlevlerini azaltacak şekilde kullanmamayı kabul edersiniz.
Web sitesinin güvenliğini tehlikeye atmamayı veya sitenin güvenli alanlarına erişim sağlamayı veya barındırılan web sitesinde veya sunucuda var olabileceğine inandığınız hassas bilgilere erişmeyi denemeyi kabul etmektesiniz.
Bu sözleşmedeki hüküm ve koşulların ihlal edilmesinden kaynaklanan ve web sitesini kullanmaya devam edip etmediğiniz konusunda karar vermiş olduğunuz yasal ücretler dahil olmak üzere herhangi bir hak talebi, masraf, kayıp, yükümlülük, masraftan tam olarak sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Herhangi bir yöntemde çevrimiçi veya çevrimdışı olarak çoğaltılması, dağıtılması kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki çalışmalar ve resimler, logolar, metinler ve diğer bilgiler www.xiaomidestek.net’in mülkiyetindedir (aksi belirtilmedikçe).
feragat

Sitemizde sunulan bilgilerde tamamen doğru olmaya gayret etsek de ve mümkün olduğu kadar güncel tutmaya çalışsak da, bazı durumlarda web sitesinde bulduğunuz bazı bilgiler biraz modası geçmiş olabilir.

www.xiaomidestek.net, web sitesinde bulduğunuz herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda herhangi bir değişiklik veya düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım Şartları ve Koşullarına Geçin

Değişiklik yapma ve yukarıda belirtilen Kullanım Koşulları ve Koşullarını gözden geçirme hakkımızı saklı tutarız.

Son Düzenleme: 25-04-2018