Xiaomi Google ROM’da Google Play Hizmetleri nasıl kurulur?

Xiaomi akıllı telefonunuzun Bootloader'ı nasıl açılır
Xiaomi Redmi S2 Hakkında Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Diğer Herşey

Xiaomi akıllı telefonunuzu Türkçe olarak değiştirmek isterseniz, müşteri servisimizin bunu uzaktan yapabileceğini bilin! Bu sitede satın alınmış olsaydı, sadece Facebook’ta SAV Xiaomi-France ile iletişime geçmelisiniz. Başka bir yerde satın alınmışsa, fiyatı 15.99 €. Satın almak için bu bağlantıyı takip edin ve Paket 1’i seçin.

Akıllı telefonunuzda ROM Çin var ve Play Store yok mu? Endişeye gerek yok: Bu eğitim programı yüklemenize yardımcı olacak! Sadece resimlerdeki talimatları izlemelisiniz.
Öncelikle, uygulamayı “App Store” açın. Akıllı telefonunuzda önceden yüklü. Ardından, arama çubuğunda “Google” ı arayın ve sayfayı aşağı kaydırıp küçük mavi simgeye tıklayın.
Şimdi uygulamayı yüklemek için “Yükle” ye tıklayın ve açmak için “Aç” a tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, sayfanın altındaki büyük mavi düğmeye tıklayın.
İndirme başlar. Birkaç saniye sonra bilinmeyen kaynakları kabul etmeniz istenecektir. Bunu yapmak için, “1” ile sembolize edilen düğmede “Ayarlar” a tıklayın ve “2” ile sembolize edilen düğmeye tıklayarak uygulamaya geri dönün.

Yaklaşık 2 dakika boyunca, bir dizi uygulamayı yükleyin. Her yüklemenin sonunda “Bitti” ye tıklayın.
Google Play Store’u yükledikten sonra “Aç” a basın. Küçük bir yükleme yapılacak ve sizden Google Hesabınızda oturum açmanız istenecek. Uygulamalarınız yüklenmezse, Google Play uygulamasına tüm izinleri verdiğinizden emin olun. Bunu yapmak için Uygulama Ayarları> Yüklü Uygulamalar> Google Play Store> İzinler’e gidin.

Artık tek yapmanız gereken favori uygulamalarınızı kurmak!

Xiaomi akıllı telefonunuzun Bootloader'ı nasıl açılır
Xiaomi Redmi S2 Hakkında Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Diğer Herşey

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir