Xiaomi Google ROM’da Google Play Hizmetleri nasıl kurulur?

Xiaomi akıllı telefonunuzu Türkçe olarak değiştirmek isterseniz, müşteri servisimizin bunu uzaktan yapabileceğini bilin! Bu sitede satın alınmış olsaydı, sadece Facebook’ta SAV Xiaomi-France ile iletişime geçmelisiniz. Başka bir yerde satın alınmışsa, fiyatı 15.99 €. Satın almak için bu bağlantıyı takip edin ve Paket 1’i seçin.

Akıllı telefonunuzda ROM Çin var ve Play Store yok mu? Endişeye gerek yok: Bu eğitim programı yüklemenize yardımcı olacak! Sadece resimlerdeki talimatları izlemelisiniz.
Öncelikle, uygulamayı “App Store” açın. Akıllı telefonunuzda önceden yüklü. Ardından, arama çubuğunda “Google” ı arayın ve sayfayı aşağı kaydırıp küçük mavi simgeye tıklayın.
Şimdi uygulamayı yüklemek için “Yükle” ye tıklayın ve açmak için “Aç” a tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, sayfanın altındaki büyük mavi düğmeye tıklayın.
İndirme başlar. Birkaç saniye sonra bilinmeyen kaynakları kabul etmeniz istenecektir. Bunu yapmak için, “1” ile sembolize edilen düğmede “Ayarlar” a tıklayın ve “2” ile sembolize edilen düğmeye tıklayarak uygulamaya geri dönün.

Yaklaşık 2 dakika boyunca, bir dizi uygulamayı yükleyin. Her yüklemenin sonunda “Bitti” ye tıklayın.
Google Play Store’u yükledikten sonra “Aç” a basın. Küçük bir yükleme yapılacak ve sizden Google Hesabınızda oturum açmanız istenecek. Uygulamalarınız yüklenmezse, Google Play uygulamasına tüm izinleri verdiğinizden emin olun. Bunu yapmak için Uygulama Ayarları> Yüklü Uygulamalar> Google Play Store> İzinler’e gidin.

Artık tek yapmanız gereken favori uygulamalarınızı kurmak!

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir