Xiaomi Redmi 5 Cep Telefonu İnceleme Testi

Geçtiğimiz Aralık ayında resmi olarak yayınlanan Redmi 5 kesinlikle Xiaomi’nin sunduğu en iyi giriş seviyesi akıllı telefon. Bu küçük testte tasarımını, performansını ve fotoğraf kalitesini keşfedeceksiniz. Hemen başlayalım

TASARIM:
Xiaomi Redmi 5, yeni standart ekran oranı olan 18 / 9’da bir ekrana sahip olan Redmi ürün grubundaki ilk akıllı telefon. HD + çözünürlüğü (1440 * 720px) kullanır ve 5,7 inç boyutuna sahiptir. Sınırlara gelince, selefi olan Redmi 4X’e göre önemli ölçüde azaldı. Arkaya bakıldığında , Redmi 5 Plus ile tamamen aynı tasarıma sahiptir: sadece boyutlar farklıdır (Redmi 5 Plus daha büyüktür)

Ergonomiye gelince, akıllı telefon çok hoş. Sadece pişmanlık: Arka kamera gövdesinin biraz üzerindedir, bu da akıllı telefonu masaya koymak istediğinizde utanç verici olabilir.


Kutunun içeriği:
Bu kutuda, biz buluruz:

Akıllı telefon
Esnek bir kabuk
Bir şarj kablosu
SIM / MicroSD çekmecesini açmak için bir ataş
Bir Çinli şarj cihazı + Fransız adaptörü

Okuyabileceğin gibi, Xiaomi bizi bu ambalajla bozdu. Gerçekten de, bir akıllı telefon kutusunda koruyucu bir kabuk sunan birkaç marka var. Box Kutunun kendisi güçlü ve taşıma sırasında şoklara karşı çok dayanıklı (özellikle Xiaomi-France kabarcık sarması ekler) .


Antutu Skoru:

Antutu, bir akıllı telefonun performansını değerlendirmek için kullanılan bir uygulamadır. Son skor ne kadar yüksek olursa, akıllı telefon o kadar iyi olur.


Kamera:
İşte Xiaomi Redmi 5 ile çekilen bazı resimler, hakim kalite kendiniz

Sonuç
İşte bu, bu mini test bitti. Akıllı telefon çeşitli versiyonlarda mevcuttur.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir