Xiaomi Redmi Not 3 USB Sürücüsü | TWRP Kurtarma | Araç seti | PC Suite

Merhaba beyler,

XiaomiDestek.net ekibi, Xiaomi Redmi Note 3 kullanıcıları için başka ilginç bir Post ile geri döndü. Burada Redmi Note 3 USB Sürücünüzü , Redmi Note 3 için TWRP Recovery’yi, Redmi Note 3’ün , birçoğunun bazı özelliklerine ve Redmi cihazınız için Mi PC paketine sahip olan bir araç setini sunacağız.

Bir çok kullanıcı, bir Xiaomi geliştirici magdad tarafından geliştirilen Redmi Note 3 araç kiti v4’ü kullanamayanlar için TWRP & Unlocking bootloader’ı kurmanın köklenme hakkında bilgi sahibi değildir.

Herhangi bir düzenli kullanıcı, bu aracı herhangi bir köklenme ve hiç bilgisi olmadan kolayca çalıştırabilir. Tek yapmanız gereken Redmi Note 3’ün bootloader kilidini açmak .

Ayrıca, Mi PC Suite & Son TWRP Kurtarma ve cihazınız için tüm TWRP Kurtarma sürümlerini paylaşmayı başardık.

Redmi Not 3 USB Sürücüsünü İndir

Bu sayfada Xiaomi USB Driver’ı zaten paylaştık, ancak yine de bunu burada paylaştık. Ayrıca, aşağıdaki ADB & Fastboot USB Sürücüleri ve Normal USB Sürücüleri için doğrudan indirme bağlantıları vermeyi başardık . Lütfen aşağıdaki linklerden indirin

Redmi Not 3 için TWRP Kurtarma indir

Cihazınız için iki tür twrp kurtarma mevcuttur.

Bunlardan ilki , bu kurtarma işlemini gerçekleştirdikten sonra özel boot.img dosyasını flaş etmeniz gereken Normal TWRP Recovery’dir . Modifiye boot.img yanıp sönerken bir şey ters giderse, önyükleme döngüsü sorunuyla karşılaşacaksınız.

İkincisi, bu kurtarma işleminde TWRP (Cafface) olup, özel modifiye boot.img flaşına ihtiyacınız yoktur. Aşağıda sürüm için indirme linkleri bulunmaktadır.

Redmi Not 3 TWRP Kurtarma Nasıl Kurulur?

Cihazınıza özel kurtarma yüklemek için aşağıdaki kılavuzu kontrol edin.

Redmi Not 3’te TWRP Kurtarma Kurulumu

All in One Toolkit Redmi Not 3 – Unlock | Kök | Flaş TWRP | yedek

Tek bir tıklama ile cihazınızda bazı gelişmeler yapmak istiyorsanız, bu araç kiti sizin için çok yararlıdır. Bu araç ile tek bir tıklama ile her şey yapılabilir. Android cihazınızı fastboot modunda veya normalde bir bilgisayara bağlamanız yeterlidir.

Bu araç, aşağıda göreceğiniz özelliklere sahiptir. Windows Platformu için harika bir araç geliştirmek için ve köklenme, kilit açma ve diğer şeyler hakkında kesin fikirleri olmayanlar için bir Xiaomi geliştirici magazana teşekkür etmek isteriz.
Hatırlanacak noktalar:-

Bu araç sadece Redmi Note 3 Snapdragon kullanıcıları tarafından kullanılabilir. MediaTek varyantını denemeyin, başka bir deyişle açılış döngüsüyle karşılaşacaksınız.
Bu aracı kullanabilmek için Redmi Note 3’ün bootloader kilidini kaldırmalısınız .

Redmi Not 3 Toolkit Özellikleri

ADB Sürücülerini Yükle
ADB Sideload ile Kök
Yedekleme ve Geri Yükleme için EFS Aracı.
Flaş Kırık / Modifiye Boot.img
Bootloader durumunu kontrol et
Mi Flash aracı ile bootloader kilidini
Relock Bootloader
Kurtarma, Fastboot Modu, EDL Modu, Sistem önyükleme
Flaş TWRP Kurtarma / Stok Kurtarma
Kök Redmi Not 3

Redmi Note 3 Toolkit v4.0 sürümünü indirin

Dosya adı: Redmi_Note_3_Toolkit_v4.zip

Tür: Zip Dosyası

Dosya Boyutu: 46 MB

Burada Redmi Not 3 Toolkit indirin
Redmi Not 3 için Mi PC Suite indirin

Bir çok kullanıcı Mi PC Suite’i arıyor. Aşağıdaki linkten Xiaomi cihazınız için Mi PC Suite indirebilirsiniz. Mi PC Suite’i yüklüyorsanız, herhangi bir Harici USB Sürücüsü yüklemeniz gerekmez.

Redmi Not 3 için Mi PC Suite indirin

Sonuç

Tüm bu şeyleri karıştırmaya çalıştık ve redmi not 3 kullanıcıları için tek bir gönderiyi yapmaya çalıştık. Redmi Note 3 USB Sürücüsü , redmi note 3 için TWRP Recovery ve hepsi bir araç olması gereken redmi note 3 mobil kullanıcıları için bir araç seti sağladık .

Sonunda, redmi not 3 için Mi PC Suite’i paylaştık. Umarım bu yazıyı seveceksiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir